אני כלכך אוהב את התמונה הזו. הכל נמצא בה. בלי מילים ובלי פרשנות. כל האמת הערומה בלי התחמקויות ומילים גבוהות.

לכל אדון יש פטרון, וכל אדון הוא גם ואסל. זו בערך התורה כולה. וגנץ מתברג להיגיון הזה כמו כפפה ליד.

כמו נתניהו, גם גנץ ישתחווה לפני אדונו. הוא ביקר אותו במחוזו בעבר לים, רגע לפני בחירות מספר 3 שזרקו את ישראל לעוד ועוד מאותו דבר רע ומושחת.

פומפאו, גם אם הוא רק מזכיר מדינה של אימפריה מעבר לים הוא אדון אליו משתחווים גם המגנטים ואדוני ישראל הקטנה.

פומפיאו הגיע בדיוק בשביל זה. הוא עצמו, גם לו אדון לשרת, הוא משרת את אדונו בעל הבלורית המוזהבת שיושב בחדר הסגלגל בבית הלבן. האדון הזה, כמו אדונו של אדון זה, צריכים להראות שליטה. ואגב כך לקבל את הגיבוי של פטרון מדינת היהודים. האדון האימפריאלי, טראמפ, צריך את הלובי היהודי רב היוקרה והממון.

לא פחות מזה הוא גם צריך את נכנעות הוואסלים המקומיים שלו, נתניהו וגנץ. גנץ עצמו, יהיה וואסל נאמן ויעשה בדיוק מה שמצפים ממנו, אחרת אין לו עתיד ומשרתו לא תחזיק ימים. והוא ישרת נאמנה את האינטרסים הגלובליים, אזוריים של האימפריה האמריקאית שעדיין, וכנראה גם מחרתיים עוד תקבע לנו, לפלסטינים ולאזור נפיץ זה מה היום ומה מחר ומה גבולות האפשר.

יותר מזה לא נהיה כאן. האמריקאים הם שקובעים את המחר במקום שכוח אל זה, והם שיכוונו מהם אדוני כוח, השררה וזה בעיקר נקבע על פי עקרון בעל הממון, ממון שהוא בעיקר נפט, ונפט הוא המשאב שעדיין מניע את גלגלי התעשייה בסין, בארה"ב ובעולם כולו. בקיצור אם רוצים את המשך הקיים, ולחבור לבעל השררה, והכול צריך להכין ראש ולקוד קידה בנכנעות מוחלטת גם אם את מלך מדינת היהודים או שר ההגנה של המדינה הזו שהיא לכאורה, ורק לכאורה ריבונית וחופשית.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s